Vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 december vindt in Hoogeveen voor de 4e keer het Stadslicht Festival plaats.
Hoogtepunten zijn de videoprojectie op de Hoofdstraatkerk, de kerstmarkt rond de cascade, feestelijke kermisattracties, Park Dwingeland by Night, het jongerenplein CLUB NU en Cultuur in de Grote Kerk. Bovendien vindt op zaterdag vanaf 16:30 het Kerst-Winter Bierenfestval plaats.
Tickets zijn verkrijgbaar op bierfestivalhoogeveen.nl. In 2024 bezochten zo’n 90.000 mensen het evenement. Het Stadslicht Festival Hoogeveen is gratis en begint vrijdag 12 december om 15:00 u en gaat door 21:00 u. Het is dan koopavond en dus zijn de winkels open.
Zaterdag begint om 8:30 de Hoogeveense zaterdagmarkt en om 11:00 starten de andere activiteiten. ’s avonds een extra koopavond tot 21:00 uur. Zondag 14 december is het koopzondag van 13:00 – 17:00 uur.
Afhankelijk van het weer zullen dan de laatste videoprojecties op de kerk plaatsvinden. kijk op stadslichtfestival.nl of binnenstadhoogeveen.nl voor het complete programma en aanvullende informatie.