Rotterdamse Dakendagen en Rotterdam Rooftop Roetsj

Rotterdamse Dakendagen en Rotterdam Rooftop Roetsj

Met een giga-glijbaan vanaf het dak? Dat kan tijdens de 10de editie van de Rotterdamse Dakendagen van 29 mei t/m 9 juni 2025 (2 & 3 juni gesloten)! Tijdens de feestelijke 10de editie staat het dak van het Maritiem Museum centraal. Struin door een spetterende expo op hoogte, geniet van adembenemende uitzichten over de Coolsingel en de Leuvehaven achter het museum, en maak tot slot een spectaculaire afdaling: roetsj via de glijbaan naar beneden (‘gewoon’ met een trap omlaag mag natuurlijk ook).

Daarnaast zijn er twee weekenden lang, 31 mei & 1 juni en 7 & 8 juni, dakbezoeken met een host op bijna 50 verschillende daken door heel Rotterdam. Vaak met een concert, voorstelling en/of hapje en drankje.

Dagje eropuit

Uitgelicht in Nederland

Blogs

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt via Microsoft Clarity.