Natuurtheater Zeddam trapt 2026 af met een knaller: cabaretier Oscar Smit met Starter € 472.000!

Natuurtheater Zeddam trapt 2026 af met een knaller: cabaretier Oscar Smit met Starter € 472.000!

Het theaterseizoen van Natuurtheater Zeddam gaat weer los – en hoe! Op zondag 26 april om 14.00 uur wordt het seizoen spectaculair geopend met cabaretier Oscar Smit en zijn spraakmakende voorstelling Starter.

Met Starter duikt Smit vol in de chaos van de huidige woningmarkt. Woningnood, huisgenoten en zelfs Mona Keijzer: niets blijft gespaard in deze vlijmscherpe cabaret try-out. Herkenbaar, actueel en vooral ontzettend grappig.

Over de voorstelling
In Starter volgt het publiek Oscar in zijn zoektocht naar een eigen koophuis – een missie die voor veel jongvolwassenen pijnlijk herkenbaar is. Na ruim tien jaar op kamers wordt het tijd voor een volgende stap. Of nou ja… dat probeert hij in ieder geval.
Met slimme grappen, scherpe observaties en een flinke dosis zelfspot neemt Smit je mee in zijn pogingen om eindelijk op zichzelf te wonen. Waarom is de woningmarkt zo ontspoord? En wie is daar eigenlijk schuldig aan? (Spoiler: ja, Mona Keijzer komt langs.)
De jury van Cameretten 2024, waar Smit de juryprijs won, roemde zijn sterke spanningsopbouw en beeldende vertelstijl die het publiek van begin tot eind weet te boeien.

Over Oscar Smit
Oscar Smit is cabaretier én jurist – een combinatie die zorgt voor scherpe, actuele humor die staat als een huis. Eerder stond hij in finales van grote comedywedstrijden zoals de Comedy Talent Award en het Groninger Studenten Cabaret Festival.
Hij is vast lid van het Comedyhuis in Utrecht en werkte mee aan het VPRO-programma Plakshot. Met Starter bevestigt hij zijn status als een van de meest veelbelovende cabaretiers van dit moment.
De pers is lovend:
“Tussen de vele grappen door levert Smit raak politiek commentaar.” – de Volkskrant
“De onbetwiste winnaar van Cameretten.” – Theaterkrant
“Goed doordachte grappen met een terechte bulderlach.” – Cabaret.nl

Oscar Smit digitaal
https://www.oscarsmit.nl/
https://www.instagram.com/oscarsmit_/
https://www.facebook.com/oscarsmitcomedian/

Kaartverkoop
De entree is 15 euro. Kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar via https://www.natuurtheaterzeddam.nl of aan de kassa van het theater voorafgaand aan de voorstelling. Pinnen is ter plaatse mogelijk. Bij slecht weer wordt het optreden naar binnen verplaatst. Dit wordt op facebook en de website daags van te voren bekend gemaakt.

Dagje eropuit

Uitgelicht in Nederland

Blogs

Weekendje Nijmegen

Wij gingen voor een weekendje historie, cultuur, winkelen naar Nijmegen. 'Gewoon' genieten van het leven in een van de oudste steden van Nederland! We gingen ook de podwalk lopen van ''Het Verhaal van Nederland'' in Nijmegen.

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt via Microsoft Clarity.