Knutseldag: Versier je eigen tegeltje!

Knutseldag: Versier je eigen tegeltje!

Versier tijdens je museumbezoek je eigen Tegeltje en neem dit mooie kunstwerk als aandenken mee naar huis!
€1,50 per deelname.
Knutselen is mogelijk tussen 10-16.30uur en valt onder een regulier museumbezoek (entreekaartje verplicht).

Dagje eropuit

Citygames in Nederland

Citygames in Nederland

Citygames in Nederland: ontdek steden op een avontuurlijke manier. Perfect voor vrienden, gezinnen en collega’s. Speel het hele jaar door!

Uitgelicht in Nederland

Blogs

Weekendje Nijmegen

Wij gingen voor een weekendje historie, cultuur, winkelen naar Nijmegen. 'Gewoon' genieten van het leven in een van de oudste steden van Nederland! We gingen ook de podwalk lopen van ''Het Verhaal van Nederland'' in Nijmegen.

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt via Microsoft Clarity.