Zeil Surfschool Zuidlaardermeer

Zeil/Surfschool Zuidlaardermeer

Zeil/Surfschool Zuidlaardermeer. Met de zon op je gezicht, de deining van het meer en de snelheid van de wind maak je een mooie tocht over het water met je eigen zeilboot. Als je het zeilen nog niet helemaal onder de knie hebt dan kun je ook een zeilles nemen.

Bij Zeil/Surfschool Zuidlaardermeer ga je met de zon op je gezicht, de deining van het meer en de snelheid van de wind! Je maak je een mooie tocht over het water met je eigen zeilboot. Als je het zeilen nog niet helemaal onder de knie hebt dan kun je ook een zeilles nemen. Heeft u het niet zo op zeilboten en wilt u meer actie dan is de surfplank natuurlijk ook nog iets om niet te vergeten.

Met zijn kracht duwt de wind u voort, maar pas op dat u niet omvalt. Drenthe biedt in het Zuidlaardermeer vele zeil- en surf-mogelijkheden voor een leuk dagje uit.

Adres Zeil/Surfschool Zuidlaardermeer

De Bloemert 1
9475 TG Midlaren
Telefoon: 050 – 4092379

Bezoek de website

Dagje eropuit

Uitgelicht in Nederland

Blogs

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt via Microsoft Clarity.