Park der Fabelen

Ga een dagje naar Park Vijversburg en laat je betoveren door fantasie en mysterie.

Stap deze zomer een andere wereld binnen vol fantasie en mysterie

In Park Vijversburg zijn maar liefst 18 levensgrote fabelwezens te ontdekken!

Verspreid door het park duiken ze op tussen de bomen, in het gras of aan de waterkant: imposante draken, nieuwsgierige eenhoorns en geheimzinnige bosnimfen. Elk fabelwezen heeft een eigen verhaal – soms ontroerend, soms spannend. Vaak verwijzen deze wezens naar bestaande diersoorten en vormen zij de inspiratie voor talloze bijzondere vertellingen, mythen en legendes uit culturen over de hele wereld.

In het Park der Fabelen ligt een schat verstopt van Age Looxma Ypeij, voormalig eigenaar van het park en liefhebber en verzamelaar van zilveren munten en prachtig porselein. Met een echte schatkaart ga je op zoek naar aanwijzingen bij de fabelwezens. Kun jij de geheime vindplaats van de schatkist ontcijferen?

Tijdens de speurtocht breng je een bezoek aan de donkere grot, ga je op avontuur in een distel-doolhof en kun je pijl- en boogschieten samen met de Centaur.

Let op: sommige wezens zijn best een beetje spannend en daarom raden wij de tentoonstelling aan voor durfals vanaf 6 jaar. De meest enge wezens staan in het Duistere Woud.
In het park zijn honden niet toegestaan.

Wanneer: van 9 juli tot en met 24 augustus

Waar: Park Vijversburg, Tytsjerk nabij Leeuwarden

Tickets: bestel je tickets via https://vijversburg.nl/park-der-fabelen/

Dagje eropuit

Duik in de Wereld van Virtual Reality

Duik in de wereld van Virtual Reality

Beleef een spannend Virtual Reality uitje! Ontdek wat VR is, voor wie het geschikt is en waar je in Nederland de beste VR-games kunt spelen. Perfect voor vrienden, families en teambuilding!

Citygames in Nederland

Citygames in Nederland

Citygames in Nederland: ontdek steden op een avontuurlijke manier. Perfect voor vrienden, gezinnen en collega’s. Speel het hele jaar door!

Uitgelicht in Nederland

Weekendje Ootmarsum

Eens per jaar gaan we gezellig een weekendje weg met een aantal vrienden. Dit jaar besloten we richting Ootmarsum te gaan het kunststadje in Twente.

Blogs

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.